В спорткомплексі ПДТУ відбувся фінал відкритого турніру з міні-футболу, який тривав 5-6 грудня.

В Маріуполі завершився перший з двох спортивних турнірів на Кубок миру, ініційованих поліцією Донецької області. Збірна обласного главку поліції виборола у футзальних змаганнях серед силових відомств та вищих навчальних закладів «бронзу», а перемогу здобула команда Приазовського державного технічного університету.

В спорткомплексі ПДТУ відбувся фінал відкритого турніру з міні-футболу, який тривав 5-6 грудня. Спортивний дух поєднав поліцію, Нацгвардію, ДСНС та провідні виші, що базуються в місті, які закріпили партнерство на футбольному майданчику. Команди вперше зустрілися у такому складі, тому гра виявилася цікавою та видовищною.
В запеклій спортивній боротьбі перемогли господарі поля з рахунком 4:2. Далі місця розподілилися наступним чином:
2 – Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Донецькій області
3 – Головного управління Нацполіції в Донецькій області
4 – Маріупольський державний університет.
Збірна обласного главку поліції грала в оновленому складі, поліцейські показали навички, необхідні у повсякденній службі в зоні АТО, – гарну фізичну підготовку, швидку реакцію і продуману тактику гри.
Мета змагань – згуртувати сили правоохоронних підрозділів та громадськості, професіоналів та молоді, а також разом вшанувати героїв, які захищають Україну від ворога.
Участь у турнірі беруть 8 команд: обласного главку поліції, управління патрульної поліції Маріуполя, поліції охорони, військової частини 3057 Нацгвардії, ДСНС, Донецького юридичного інституту МВС України, Маріупольського державного університету і Приазовського державного технічного університету.
9 грудня в актовому залі Маріупольського державного університету відбудеться урочисте закриття турнірів. Нагороджує переможців турніру Громадська спілка «Асоціація футзалу Донецької області».