Підводимо підсумки 3 туру Чемпіонату Донецької області.

3 тур розпочався у субботу в Святогірську, де місцева команда приймала краматорську «Вікторію». Чемпіон літнього чемпіонату із міні-футболу здобув третю перемогу поспіль, тим самим, закріпивши себе на першій сходинці в «А» групі північної зони.
Ще один матч групи «А» відбувся у неділю у Слов`янську. «Феміда» приймала «Локомотив». Лиманська команда деконструювала усі спроби команди господарів і завдяки награним стандартам, знищила візаві із рахунком 11-2.
У Краматорську, у неділю було зіграно два матчі групи «Б». «Трудові резерви» приймали «Мікос-Укроп», а «Водоканал» – ветеранів з Лиману – «Локомотив 45+». «Трудові резерви» дали бій срібним призерам літнього чемпіонату, але все ж таки, відсутність опиту протистоянь в матчах проти лідерів, дала про себе знати. Рівна гра протягом обох таймів, все ж таки вилилася для гостей перемогою на останніх хвилинах – 6-3.
Окремо слід розібрати гру «Водоканал» – «Локомотив 45+». Саме цей матч був самим непердбачуваним у третьому турі. Ветерани з Лиману, які здобули максимум очок після другого туру, набрали солідну форму, та, незважаючи на вік, (який, як виявляться, ще нічого не значить), продовжують перегравати наших перспективних, молодих футзалістів. У першому турі силами Лиманських ветеранів були зламані «Мікос-Укроп», у другому – «Трудові резерви», а в третьому турі – бронзові призери все ж того літнього чемпіонату із міні-футболу – «Водоканал». Гра, яку демонструють «хлопці з Лиману» – це справжня класика футзалу. Максимум руху, максимум технічних дій із м`ячем, максимум бажання перемагати – саме ці аспекти є складовими для перемоги «Локомотиву 45+». І, дивлячись на список турнірів, в яких ветерані приймали участь, можна з упевненістю казати, що успішні результати – плід кропітких тренувань та роботи над собою. Про це слід не забувати навіть у немолодому віці.

Світлина від Асоціація футзалу Донецької області.


Конкуренти «Локомотива 45+» – Дружівський «Конкорд» влаштував ще одне гольове шоу із новачками зі Слов`янського «Сантосу» – 10-3. «Конкорд» має після трьох турів 9 очок та солідні 38 забити м`ячів.
У Південній зоні відбулося три матчі групи «Б». «Волноваха» здобула свою першу перемогу над «Райцентром», який теж дуже невпевнено розпочав виступи у Вищій Лізі, а два інших матчі закінчилися розгромними перемогами лідерів. «Продуктель» – «Металург» – 9-0, «Альфа» – «Збірна Комбінату – 1» – 4-15.
Матчі групи «А» Південної зони відбудуться 13 грудня.

Ось таким, багатим на події та голи вийшов третій тур чемпіонату Донецької області з футзалу. До «екватора» вже недалеко, тому вже найближчим часом на нас очікують спекотні паркети спортивних залів та найщиріші емоції, які нам дарує футзал.

Світлина від Асоціація футзалу Донецької області.

Світлина від Асоціація футзалу Донецької області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *