У місті Добропілля відбувся фінал чемпіонату Донецької області з футзалу серед юнаків.

У місті Добропілля відбувся фінал чемпіонату Донецької області з футзалу серед юнаків.

Участь у чемпіонаті брали юнаки 2005-2006 років народження та юнаки 2007-2008 років народження. Слід зазначити, що у фінальних матчах між собою зустрілися 4 команди з кожної вікової групи, які у двох зонах зайняли перші та другі місця відповідно.
Усі учасники показали футбол вищого ґатунку, що не дивно, адже саме фіналісти виявилася найсильнішим з-понад 30 команд, які брали участь у цьогорічному розіграші чемпіонату.
Велику вдячність за проведення і організацію Фінальних матчів, Громадська спілка «Асоціація футзалу Донецької області» висловлює Добропільскій міській раді, та адміністрації СК «Добропілля», завдяки яким свято футболу стало можливе.
Але повернемося до пристрастей, які кипіли на паркеті. У молодшій віковій групі 07/08, у фіналі зійшлися ДЮСШ «Покровськ» та «Колос» з Костянтинівського району. Незважаючи на численну кількість моментів та ігрову перевагу «Покровська», забити вони змогли лише один раз, але цього виявилося достатньо для «Колоса», який не зміг нічого протиставити одноліткам, як підсумок: 1-0 перемога хлопчиків з Покровську. Усі матчі були дуже інтенсивними, тому юні футзалісти, втомлені, але щасливі, отримали свої нагороди раніше, аніж цього вимагав регламент та сценарій змагань.
У віковій групі 2005-2006 року народження напруження було не менше. Одразу ж перша гра подарувала нам видовищний «камбек» у виконанні хлопчиків з КДЮСШ «Словхліб», а у другому півфінальному матчі футзалісти із білицького «Шахтаря» та лиманського ДЮСШ ледве не повторили успіхи слов`янців, але ламанцям не вистачило одного забитого м`яча для того, аби перенести гру у овер тайм.
Матчі за третє та за перше місце були дуже схожі один на одного тим, що одна з команд була явно сильнішою, аніж суперник. Чи відбилася на грі команд втома, чи ні – питання інше, але факт є фактом – чемпіонами Донецької області з футзалу став «Шахтар» Білицьке, який у фіналі із рахунком 5-1 здолав опір «Словхліба».
Отже, цьогорічний, перший, після відновлення функціонування ГС АФДО, чемпіонат Донецької області з футзалу серед юнаків підійшов до свого завершення. Підсумки підбиті, результати на табло. Вітаємо усі команди з цим святом футзала, та бажаємо успіхів у новому сезоні!

Світлина від Асоціація футзалу Донецької області.

Світлина від Асоціація футзалу Донецької області.

Світлина від Асоціація футзалу Донецької області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *