Розпочинається чемпіонат області серед аматорських команд

У суботу стартує чемпіонат Донецької області серед аматорських команд з футзалу. Цьогоріч,як і у минулому році,на груповому етапі команди за географічним принципом розбиті на групи,а потім на стадії плей-офф будуть проведені півфінальні та фінальні поєдинки.

У групі «Південь»,яка гратиме у Маріуполі 14 команд попередньо розподілені на 2 підгрупи. Фаворитами тут,як і минулого року та літнього сезону є «Титан» та «Промсервіс». Окрім маріупольських колективів,у змаганнях братимуть участь «OLDирі» із Новотроїцького та ФК «Волноваха»,а також збірні силових структур –  управління  Національної поліції та прокуратури Донеччини. Тут змагання розпочинаються 28 листопада.

Групи «Північ» та «Центр» гратимуть відповідно у Лимані,Миколаївці,Слов’яногірську,Слов’янську та Дружківці . Перший тур,який відбудеться 24-25 листопада визначив такі пари команд «Локомотив» (Лиман)- ФК «Святогірськ» та «Авангард -ТЕЦ»(Миколаївка) – «Локомотив» (Слов’янськ).В іншій групі зустрінуться «Мікос»(Костянтинівка) та «Конкорд» (Дружківка) і «Вікторія»(Краматорськ) та «Алекс»(Олександрівка). Дебютанти змагань ФК «Арбітр» та «Метінвест»(Авдіївка) вільні від ігор.

Сім команд із Покровська, Селідового, Мирнограду ,  Добропілля склали групу «Захід». Тут ,як і минулому році фаворитами вважаються покровський «Спорт для всіх» та «Донецьксталь». Перші поєдинки також заплановано на найближчу суботу та неділю.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *