Чемпіонат Донецької області із футзалу.Сезон 2018\19 років. 1 тур

У суботу,24 листопада стартував чемпіонат Донеччини із футзалу. В групі «Північ» першими зустрілися дебютанти змагань команди «Авангард – ТЕЦ» із Миколаївки та «Локомотив» із Слов’янська. Слід зазначити,що новий майданчик спорткомплексу «Енергетик» має найменші придатні до проведення матчів не міжнародного рівня розміри 16 на 25 метрів. А тому,менш технічні команди завжди матимуть деяку перевагу. Що власне і сталося,поки гості звикали і до розмірів і до покриття,господарі провели декілька небезпечних атак,що завершувалися ударами по воротах. Втім,надійно діяв голкіпер слов’янців Володимир Авдієнко. Втім,вже після перших десяти хвилин матчу «залізничники» раз по раз перегравали один в один своїх опонентів і двічі перевірив поперечини Олексій Тімохін. Та на одинадцятій хвилині зустрічі його простріл завершився взяттям воріт суперників. Під завісу першого тайму господарі через вилучення взагалі залишилися в меншості і рахунок став 1:4 на користь гостей. Та по перерві ситуація суттєво змінилася. І якби при рахунку 4:5 «шістка» господарів Роман Бондаренко реалізував пенальті,невідомо хто святкував би перемогу . Втім,цього не сталося і як наслідок більш досвідчені слов’янці довели матч до логічного завершення.
В групі « Центр» краматорська «Вікторія» впевнено розібралася із олександрівським «Алексом». Хоча першими у цій зустрічі відзначилися гості.Матчі «Локомотив» (Лиман) – «Святогірськ» та «Мікос – Укроп»(Костянтинівка)-«Конкорд»(Дружківка) перенесені.

«Аванград- ТЕЦ» (Миколаївка) – «Локомотив» (Слов’янськ) 5:8(1:4)
Арбітри Олексій Бондаренко,Дмитро Старков(Обидва-Краматорськ)
Голи : Варавін,18,Садовський,23,27,39,Бондаренко,41 – Радьков,11,47,Тимохін,13,25,50,53,Бондарь,15,Яловий,31.
Незабитий пенальті : Бондаренко,41.
Незабитий дабл – пенальті: – Тимохін,16.
Попередження : Черненко,16,19 – Левченко,38,Авдієнко,41.
Вилучення : Черненко,19.

«Вікторія» (Краматорськ) – «Алекс» (Олександрівка) 11:3 (5:1)
Арбітри Вероніка Тагамлик,Максим Васильченко(обидва- Слов’янськ)
Голи:Садиков,8,34,49,51,Сороченко,19,47,Філіп,20,35,Ахалаїя І,22,24, Синельнік,31 – Суходольський,3,Гаврик,37,Дівульський,59 (пенальті)