Тренери накреслили риси чемпіонату серед ДЮСШ

В офісі ГС АФДО відбулася робоча нарада тренерів команд ДЮСШ та спортивних клубів,які беруть участь в обласному чемпіонаті. Як зазначив головуючий – виконавчий директор ГС АФДО Олег Зубарев,змагання розпочнуться вже 8-9 грудня ,а завершаться наприкінці лютого наступного року. Як і минулого сезону всі команди ,а це гравці 2006/07 та 2008\09 років народження,розбиті на дві групи за територіальним принципом. У групі «А» гратимуть по 9 команд,а у групі «Б» по -7.До серії плей-офф виходять по дві кращі команди із кожної групи. При цьому переможці груп у півфіналах грають із командами,що посіли другий рядок у турнірних перегонах . Півфінальні та фінальні поєдинки у кожній віковій групі,за традицією пройдуть в одному залі в один ігровий день.
Під час діалогу тренери висували свої пропозиції щодо організації матчів,їх буде враховано при складанні календарів. Вирішено,що при переносах матчів кожна команда повинна домовлятися із суперником та узгоджувати питання із оргкомітетом змагань не пізніше ніж за три дні,до переносу зустрічі. На разі участі того чи іншого колективу у турнірах за межами нашої області сповіщати про це письмово перш за все ГС АФДО та комітет арбітрів.
Базовим днем проведення матчів обрано суботу. Втім,не завжди цього дня є вільне «вікно» в ігрових залах,тому деякі міста ,як наприклад,Соледар, прийматимуть суперників по неділях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *