Чемпіонат Донецької області із футзалу. Другий тур.

1 грудня,субота . Група «Північ».

ФК «Святогірськ» – «Авангард-ТЕЦ» 9:8 (4:2)

Арбітри : Артем Роман,Іван Костянецький (обидва-Слов’ягськ).

Голи : Башкатов,1,Сергієнко,6,19,Орел,21,28,Рубан,29,Божко.42,

Грива,Ар,44,Грива Анд,45-Міщенко,10, Тихонов,11,30,36 ,Корсун,33,34,41, Варавка,40.

 По ходу зустрічі, маючи перевагу у чотири м’ячі, господарі примудрилися втратити запас міцності. Ще й до того програвали наприкінці поєдинку. Лише завдяки титанічним зусиллям,провівши у ворота суперників три голи без відповіді, схили шальки терезів на свій бік.

Група «Центр»

«Конкорд» (Дружківка) – «Вікторія» (Краматорськ)         5:7   (4:5)

Арбітри Іван Костянецький, Ігор Хоруженко (обидва – Слов’янськ).

Голи :Киященко,8,Кривенко,13,32,Сидоров,18,Саченко,23 – Ахалаїя І.,15,Моїсеєв,20,38,Сороченко,21,Либа,24 ( дабл-пенальті),25,44.

Зранку футболісти обох команд грали на великому полі календарний матч зимового чемпіонату міжкомандами «Форум-авто» – «Долина»,а вже через кілька годин вийшли на паркет. Причому,колишні одноклубники у класичному футболі опинилися по різні сторони барикад у футзалі. Додамо,що дружківці прибули на гру без трьох гравців основного складу,які у ці дні змагаються на турнірі серед студентів ВИШів. Втім,по ходу матчу саме дружківчани відзначилися першими і контролювали хід поєдинку,залишаючи суперника на досить приємній для себе відстані у два м’ячі. Та на при кінці першого тайму дві обрізки у центральній зоні призвели до взяття воріт «Конкорда». Як наслідок,вони пішли на відпочинок,поступаючись одним м’ячем. По ходу другого тайму номінальним господарям матчу вдалося встановити рівновагу. Та ,як потім з’ясувалося, на більше їх не вистачило. Голкіпер «Вікторії» Антон Ремез тягнуввсе,що летіло у площину воріт. А от «конкордівець» Руслан Циганков,виручити свою команду не зміг. Врешті  – решт поразка «Конкорду»,яка може коштувати йому першого місця в групі.

2 грудня .Неділя.

Збірна арбітрів області – «Локомотив»(Лиман) 2:9 (0:4)

 Арбітри Іван Костянецький, Ігор Хоруженко (обидва – Слов’янськ).

Голи : Роман,22, Косевич,48 – Бредун О.,4, Білецький,9,25,37, Слєпушко,22,Шакін,38,Жаріков,40,50,Волошин 47(даббл пенальті).

Попередження : Роман,13.

Збірна арбітрів області обережно розпочала матч проти чемпіонів на синтетичних майданчиках,Щоправда,лиманці на цю гру виставили склад,до якого входили переважно ветерани. Саме Олександр Бредун,якому нещодавно виповнилося 50,відкрив лік голам своєї команди нинішнього сезону. А потім,були голи на всі смаки. До честі арбітрів,вони  не знітилися,а намагалися чинити гідний опір.

Група «Центр»

«Коксохімік(Авдіївка) – «Мікос- Укроп» (Костянтинівка) . Через несприятливі погодні умови гру відмінено. Матч відбудеться у резервні дні.

Група «Захід».1 тур

«Донецьксталь» – «Моноліт»  7:2

«Спарта» -«Реверс»  7:5

Група «Південь».

ПДДУ – Старий Крим 10:1

«OLDирі»- Поліція Донеччини 13:1

«Гвардієць» – «Докер»  4:10

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *