Позачергова конференція ГС АФДО відбудеться 15 березня 2019 року

Як вже повідомлялося,на засіданні виконкому ГС АФДО було розглянуто питання щодо проведення позачергової виборчої конференції. Для її проведення створено оргкомітет,який очолив перший віце – президент ГС АФДО А.С. Новіков. Також рішенням виконкому виконуючим обов’язки Президента ГС АФДО до проведення конференції,яка відбудеться  15 березня нинішнього року, покладено на віце-президента ГС АФДО Д,В.Дичка.

Згдіно ст 6.5. Статуту ГС АФДО позачергові Конференції не входять у залік чотирьохрічного періоду, на який були вибрані керівні органи ГС АФДО,а тому обиратися на ній буде лише Президент.

 Щодо інших питань порядку денного Конференції,то згідно ст.6.7 діючого Статуту,вони повинні надсилатися до оргкомітету та Виконавчого комітету ГС АФДО не пізніше ніж за тиждень до дати проведення Конференції ,тобто до 8 березня 2019 року. У це й же терміни припиняється реєстрація кандидатів у Президенти та їх програм.

Не пізніше ніж за місяць до дня проведення Конференції,членам ГС АФДО рекомендованим листом буде надіслано повідомлення про норму представництва та порядок висування делегатів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *