«Шкільна футзальна ліга» в Донецькій області сезону 2018-2019 років

Ігри  ІІ етапу (обласного зонального) Всеукраїнських змагань з футзалу «Шкільна футзальна ліга» в Донецькій області сезону 2018-2019 років відбудуться 13 лютого у Добропіллі та в Слов’янську.

Наводимо склад учасників  обласних змагань та розклад матчів.

 Добропілля (Палац спорту «Авангард», вул. Незалежності 22)

Група А:   Білицька ЗОШ І-ІІІ ст. №10 Добропільської міської ради;
ЗОШ №3 І-ІІІ ст. Костянтинівської міської ради;
ЗЗСО І-ІІІ ст. №7 Новогродівської міської ради;
Група Б:   Криворізька ЗЗСО І-ІІІ ст. Добропільського району;
Білокузьминівська ЗОШ І-ІІІ ст. Костянтинівської районної ради;
ЗШ №12 Дружківської міської ради;
Степанівська ЗОШ І-ІІ ст. Іллінівської громади

         Розклад Ігор:

9 00 –  ЗШ №12 Дружківської міської ради – Білокузьминівська ЗОШ

9 30 –  Криворізька ЗЗСО – Степанівська ЗОШ

10 00 – Білицька ЗОШ – ЗЗСО №7 Новогродівської міської ради

10 30 – ЗШ №12 Дружківської міської ради – Степанівська ЗОШ

11 00 – Білицька ЗОШ № 10 – ЗОШ №3 Костянтинівської міської ради

11 30 – Криворізька ЗЗСО – Білокузьминівська ЗОШ

12 00 – ЗОШ №3 Костянтинівської міської ради – ЗЗСО №7 Новогродівської     міської ради

12 30 – Криворізька ЗЗСО – ЗШ №12 Дружківської міської ради

13 00 – Білокузьминівська ЗОШ – Степанівська ЗОШ

13 30 – фінал (переможці груп)

 Словянськ (спортивна зала КДЮСШ «Локомотив)

Група А:   ЗОШ №1 Слов’янської міської ради;
Комунальний заклад «Билбасівський опорний заклад» ЗЗСО І-ІІІ ступенів Слов’янської РДА;
ЗОШ І-ІІІ ступенів Андріївської громади.  
Група Б:   ЗОШ №35 Краматорської міської ради;
ЗЗСО №3 Миколаївської міської ради;
ЗОШ №1 Черкаської громади, Слов’янського району.

         Розклад Ігор:

9 00 –  ЗОШ №1 Слов’янської міськради – Комунальний заклад «Билбасівський опорний заклад» ЗЗСО

9 30 –  ЗЗСО №3 Миколаївської міськради – ЗОШ №1 Черкаської громади

10 00 – Комунальний заклад «Билбасівський опорний заклад» ЗЗСО –

         ЗОШ Андріївської громади

10 30 – ЗОШ №35 Краматорської міськради – ЗЗСО №3 Миколаївської      міськради

11 00 – ЗОШ №1 Слов’янської міської ради – ЗОШ Андріївської громади

11 30 – ЗОШ №35 Краматорської міської ради – ЗОШ №1 Черкаської громади

12 00 – фінал (переможці груп)

Додамо,що дві кращі команди області(переможці груп) зможуть взяти участь у зональному етапі Всеукраїнських змагань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *