Відбулося засідання КДК

Під головуванням Максима Крутих відбулося засідання контрольно-дисциплінарного комітету ГС «АФДО». На ньому було розглянуто одне питання.

У матчі 8 туру чемпіонату Донецької області із футзалу серед аматорських команд (група «Б»)  між командами «Авдіївка» (Авдіївка)- «Вікторія»(Краматорськ) стався факт вилучення гравця господарів Валерія Романені. Підкреслювалося,що під час матчу гравець неодноразово коментував дії арбітрів. Після усного попередження,агресивні дії на адресу арбітрів не припинив. А після прямої червоної картки застосував фізичну силу і вдарив арбітра Д. Старкова в обличчя,ще й до того плюнув у лице. Після вилучення продовжував погрожувати іншому арбітру О.Бондаренку та плюнув тому в обличчя. Як з’ясувалося пізніше даний гравець не був включений до стартового протоколу матчу. Окрім того,його прізвища не має в заявці команди на сезон.

На підставі розглянутих документів,пояснень арбітрів,листа-вибачення від клубу «Авдіївка» (Авдіївка),члени КДК прийняли рішення :

  1. Посилаючись на статтю 13 п.4 та ст. 27 «Дисциплінарних правил ФФДО», на підставі вимог пункту 2.4 статті 11 Відповідних Правил позбавити «Паспорта футболіста» та дискваліфікувати гравця команди «Авдіївка» (Авдіївка) Романеню Валерія Олександровича  на один рік та  іще на один рік умовно.

2.Посилаючись на статтю 25 «Дисциплінарних правил ФФДО» призначити до сплати клубом «Авдіївка» (Авдіївка) обов’язкового грошового внеску у розмірі 1 000(одна тисяча) гривень. Кошти мають бути перераховані на поточний рахунок Асоціації п/р 26008053614599, Краматорська філія ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» , МФО 335548 у десятиденний термін.

3.Факт участі незаявленого гравця у матчі виділити в окреме впровадження та у термін до 1 березня 2019 року зібрати всі необхідні документи – додаткові  пояснення арбітрів,секретаря змагань,пояснення офіційного представника команди Кудріна Микити Євгеновича,та розглянути питання по закінченню чемпіонату області з футзалу серед аматорських команд.

Нагадаємо,що згідно статті 51  «Дисциплінарних правил ФФДО» це рішення може бути оскаржене у відповідні терміни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *