Відбулося засідання Президії та робочої групи,яка готує 1 позачергову Конференцію нашої спілки

Нині в офісі ГС АФДО під головуванням В.О. Президента Д.В.Дичка відбулося засідання Президії та робочої групи,яка готує 1 позачергову Конференцію нашої спілки. Підкреслювалося,що на час проведення засідання на посаду кандидата голови спілки було подано дві заяви. На час закінчення засідання більше заяв не надходило. Отже, згідно із нині діючим Статутом,конференція розгляне  кандидатури та їх програми двох кандидатів – Андрія Новікова та Ваге Мамікояна.

Також затверджено порядок денний конференції. Із його проектом ознайомив присутніх виконавчий директор ГС АФДО О.Г.Зубарев.

Під час обговорення питань члени Президіії прийшли до висновку ,що півд. Час роботи конференції до порядку денного будуть включені питання затвердження нової редакції  Статут ГС АФДО,кількості та складу виконкому Громадської спілки «Асоціація футзалу Донецької області»,прийняття тимчасових членів ГС АФДО,та інших аспектів діяльності громадської організації.

Додамо,що конференція ГС АФДО відбудеться 15 березня 2019 року в «Авангард-Холі» за адресою : м.Краматорськ,вул. Конрада Гампера.2а.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *