Маріупольский «Титан»- дворазовий чемпіон Донеччини

Чемпіонат Донецької області серед аматорів із футзалу. «Фінал чотирьох».

Локомотив» (Лиман) – Мирноград 6:4(3:0)

Голи : Зірка,3,Гришин,9,33,Панасюк,38,Доценко,44-Кий,20 автогол, Прут,23, Тишининов,28,32,43

Лиманці дуже впевнено розпочали зустріч іу  першій половині гри м’яч тричі побував у воротах номінальних гостей. Втім,у другій половині гри,мирноградці засвоїлися на майданчику і вже домінували вони. Певний період час здавалося ,що їм по силах відігратися – розрив у рахунку становив лише один м’яч. Але, «Локомотив» все ж таки довів свою перевагу.

«Титан»(Маріуполь) – «Мікас-Укроп»(Костянтинівка) 6:2(3:1)

Голи :Клюєв,18,Пасинков,21,43,Котов,24,50,Гапоненко,41 – Молдован,6,Єремєєв.46.

Костянтинінвці першими відкрили рахунок у зустрічі. Потім автор голу Дмитро Молдован міг подвоїти рахунок та влучив у штангу. І  відразу не забарилася відповідь маріупольців. Андрій Котов в оточені двох суперників зміг підставити ногу під простріл із лівого боку майданчика. А далі у «Титана» пройшли дві комбінації «близнючки» із невідпорним ударом під поперечину.

Другу половину матчу костянтнивці почали грати із п’ятим польовим -ці функції виконував воротар Євген Логоща. І дещо переламали хід зустрічі.Та втрата м’яча призвела до того,що Сергій Гапоненко влучив у порожні ворота із власної половини поля. Не зважаючи на пропущений м’яч, «Мікас» намагався грати «першим номером». Дмитро Молдован на «хустинці» обіграв двох суперників і воротаря,та м’яч вдруге влучив у штангу. «Оборутка» маріупольців  знову виявилася виявилася результативною.

Матч за третє місце.

Мирноград – «Мікас- Укроп»  5:3 (3:1)

Голи: Давидович,1,10, Тишининов,23,27,Кисельов,48 – Логоша,23,Ганночка,45,Булгаков,49

Мирноградці,що мали більше години відпочинку, виглядали свіжішими за своїх суперників,які проводили другий матч поспіль. Ще й до того,лідер  атак «Мікасу» Дмитро Молдован через рецидиви старих травм змушений був спостерігати за подіями на майданчику із лави для запасних. «Сині» першими відкрили рахунок,потім його подвоїли. Після цього гра дещо вирівнялася. Перед самою перервою   за кілька секунд суперники обмінялися взяттям воріт. Знову із перших хвилин другої половини матчу костянтинівці пішли грати із п’ятим польовим. Мали кілька можливостей відзначитися,але м’яч вперто не хотів залітати у ворота. Врешті решт мирноградці зуміли спіймати суперника на контратаці і зробили комфортну для себе перевагу у рахунку у три голи. Та не зважаючи на бурхливу і над емоційну кінцівку гри,довели справу до перемоги.

ФІНАЛ.

«Локомотив» (Лиман) – «Титан» (Маріуполь) 2:4  (1:3)

Голи:Гришин,8,Ляльченко,46,Зірка,34 автогол – Клюєв,15,Олійник,19,Розум,22

Суперники добре знають один одного. Адже зустрічалися у минулому році у «фіналі чотирьох»,як зимового так і літного чемпіонатів. Останнє їх побачення відбулося у листопаді минулого року. Тоді гра за перше місце у чемпіонаті на синтетичних майданчиках завершилася унічию 1:1,а у серії пенальті  іі величність Фортуна посміхнулася «залізничникам». Потужніше гру почали лиманці. Валерій Гришин відкрив рахунок у матчі. Потім іще двічі м’яч після його удару та пострілу Євгена Панасюка влучав у штангу. Маріупольці уміло захищалися і чекали на першу найліпшу нагоду аби,спіймати суперника на помилці. І на 15 хвилині зустрічі такий момент настав і ним скористався Андрій Клюєв,із середньої дистанції влучивши у «дев’ятку» воріт суперника. Потім  у «металургів»,а «Титан» представляє киснево-конверторний цех комбінату ім. Ілліча,пройшла показово-зразкова комбінація і фланговий простріл замкнув Костянтин Олійник. А назадовго до сирени на перерву Деніс Розум зіграв дуже ефективно.Після «стандарту» зімітував потужний удар по воротах (до цього моменту він тричі поспіль так пробивав),кілька суперників на цей фінт купилися,впавши на підлогу,а «шістка» маріупольців отримав оперативний простріл,пройшов із м’ячем кілька метрів  та невідпорно пробив поміж ніг воротареві. При рахунку 3:1 на користь маріупольців команди пішли на перерву.

По перерві, лиманці,не зважаючи на позиційну перевагу, отримали іще й гол у власні ворота. Втім,обертів зменшувати не збиралися. Особливо виділявся у них Валерій Гришин,який ,до речі,у своїй кар’єрі гравця у великому футболі з’являвся у стані маріупольського тоді іще «Іллічівця». Він сміливо йшов в обіграш двох,а той й більше гравців,чим постійно користувалися його партнери. Після його передачі Євген Панасюк знову влучив у штангу. За п’ять хвилин до закінчення зустрічі залізничники почали грати із п’ятим польовим. І вже за десять секунд такий ризик увінчався успіхом. Потім лиманці постійно вже грали у таку схему. Але «титанівці» до цих дій прилаштувалися і не дали більше вразити власні ворота. А фінальна сирена сповістила про те,що команда із приморського міста своє звання кращої у аматорському футзалі Донеччини підтвердила.

Слід зазначити ,що цього разу Асоціація футзалу Донецької області вирішила нагородити всіх команд-учасниць фіналу м’ячами. Також спеціальни призи отримали гравці Євген Логоша («Мікас-Укроп»),Микита Кисельов (Мирноград), Сергій Мазальов («Титан), Валерій Гришин («Локомотив»).