«Титан» (Маріуполь) : зроблено крок уперед

 У Житомирі  завершився  Всеукраїнський фінал АФЛУ. Честь Донеччини на ньому відстоювали чемпіони області-маріупольський «Титан». У перший день змагань попередніх змагань маріупольці двічі заграли унічию 1:1 із харківським «Гепардом» та 0:0 із миколаївським «Орексімом». Саме гол забитий Денисом Розумом дозволив маріупольцям потрапити  із другого місця до вищої ліги.

Наступного дня конверторники створили справжню сенсацію,господарів –«InBew» із рахунком 5:2.Двічі відзначився Деніс Розум,іще по одному влучному пострілу нанесли Сергій Мазальов та Костянтин Алексєєв,іще один гол суперники забили у власні ворота. До честі житомирян у другому поєдинку вони реабілітувалися перед своїми глядачами та перемогли сіверо донецький «Щит» із рахунком 6:2.Аби потрапити до фіналу «Титану» можна було навіть програти,але не більш як із різницею у два м’ячі. І вони були близькі до цього. Спочатку гри команда із приморського міста опинилася у ролі наздоганяючих,але перший тайм завершила із рахунком 3:2 на свою користь. У середині другого тайму маріупольці пропустили тричі поспіль,і врешті решт програли  4:8.Тим самим надали можливість потрапити до вирішальної  стадії змагань господарям.

І ті своїм шансом скористалися,перегравши у півфіналі  МФК «Володимир»  4:3.А у вирішальному поєдинку були влучнішими у серії пенальті в матчі із київською «Skidkoю» 4:3(основний час 1:1).

До речі,харківський «Гепард»,із яким маріупольці грали у перший день змагань став переможцем у першій лізі. А це свідчить про те,що слабких суперників на турнірі не було.

Нині «титанівці» повернулася додому та готуються до наступних стартів. Підбиваючи підсумки зазначимо,що у порівнянні із минулим роком ,команда киснево-конверторного цеху ММК ім. Ілліча зробила крок уперед і пройшла у змагальній сітці далі,де виглядала досить пристойно. При наймі,Деніс Розум був одним із кандидатів на звання кращого гравця турніру.

Зазначимо,що за два тижні в Ужгороді стартує Кубок Регіонів АФЛУ. Там нашу область представлятиме лиманський «Локомотив».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *