«Фінал чотирьох» Чемпіонату Донецької області серед ДЮСШ та ДЮСК сезону 2018\19 років.

Команди 2008\09 років народження.

Півфінальні матчі

ДЮК №2 ФП «Авангард-2» (Краматорськ )- «Шахтар-Спорт для всіх» (Добропілля) 4:1(2:0)

Голи : Гетьман5,Голубицький ,14.26, 28- Костельний,22

ДЮК №2 ФП «Авангард-1»(Краматорськ) – «Колос» (Костянтинівський р-н) 3:3(3:0-технічна поразка)

Голи: Литвиненко,4,Шевченко,29.30-Ковтун,14, Бардаков,23,27

Матч за 3 місце «Шахтар-Спорт для всіх» (Добропілля)- «Колос» (Костянтинівський р-н) 3:0(технічна поразка)

Гра не відбулася через відмову тренера «Колосу» Ігоря Жаркова.

Фінал

ДЮК №2 ФП «Авангард-2» (Краматорськ)- ДЮК №2 ФП «Авангард-1»(Краматорськ) 4:1(2:1)

Голи :Сушкевич,10,24 Мірошниченко,13,28 – Литвиненко,12

Кращі гравці турніру :Арсеній Сафонов («Шахтар»),Ян Скотаренко(«Авангард-2»),Всеволод Литвиненко( «Авангард-1») .

Команди 2006\07 років народження

ДЮСШ Покровськ – Соледарська ОТГ- 6:0(3:0)

Голи : Дем’янов,5,13,14,31,Ткаченко,24,34.

«Шахтар-Спорт для всіх» (Білецьке)– «Авангард» (Сіверськ)
 3:0 (2:0)

Голи :Муталієв 13, Козієв,37, Сучілін, 20.

Матч за третє місце

Соледарська ОТГ- «Авангард» (Сіверськ) 1:1(1:1) по пен3:2

Голи : Ткаченко 6 – Олийник,10

Фінал

ДЮСШ Покровськ – «Шахтар-Спорт для всіх» (Білецьке)1:1(0:1) по пен. 6:5

Голи :Сіренко,34- Муталієв 2

Кращі гравці турніру : Деніс Олійник( «Авангард» Сіверськ), Мирослав Ткаченко (Соледарська ОТГ),Устим  Сіренко ( ДЮСШ Покровськ), Даніїл Корнієнко («Шахтар-Спорт для всіх»).

Першими  чудовий паркет спортивного комплексу у Добропіллі випробували команди молодшої групи. Щоправда,господарі не змогли дати гідний опір атакуючому потенціалу вихованців другої команди академії краматорського «Авангарду». «Зелено-жовті» із перших хвилин захопили ініціативу і вже через п’ять хвилин після початку гри повели у рахунку. Втім,у матчі був момент,коли відрив однієї команди від іншої становив усього один пункт,і здавалося,що після перерви може настати переламний момент,але цього не сталося . Як наслідок-цілком закономірна перемога із рахунком 4:1.До речі у фіналі друга команда «Авангарду» теж провела у ворота суперників,у даному випадку-своїх одноклубників також чотири м’ячі.

А у другому півфіналі була зафіксована нічию 3:3.Та тренер костянтинівців  Ігор Жарков,вважаючи що суддівство матчу було необ’єктивним,вивів свою команду із майданчику. Тай взагалі, «Колос» покинув турнір.

Серед старших команд нижче за свій рівень виступила команда «Авангард» із Сіверська. Програвши півфінальну зустріч господарям, «аванградівці» маючи ігрову перевагу під час всієї гри,поступилися у серії пенальті своїм землякам із Соледару.

Не менш нервовим виявився фінальний поєдинок. Тут на початку гри команда Покровська, пропустила гол від господарів. А потім весь час намагалися відігратися. І коли ,здавалося,що матч так і закінчиться,підопічним Олега Юркіна вдалося провести зразково-показову атаку і вразити ворота суперників. Післяматчева серія пенальті тримала в напрузі і болільників,і гравців. По дев’ять ударів виконали суперники. І на цей раз у лотерею виграли представники Покровська.