Календарі

Світлина від Сані Косевича.

Календар Чемпіонат Донецької області серед юнаків. Група “А”

Календар Чемпіонат Донецької області серед юнаків. Група “Б”

КАЛЕНДАР

ЧЕМПІОНАТУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

З ФУТЗАЛУ

ПЕРШЕ КОЛО

ГРУПА «А»

1. 6 «Локомотив» м.Лиман –  Бридун Олександр – 050-130-90-87

2. «Святогірськ» м.Святогірськ – Грива Андрій – 050-958-56-34

3. «Авангард – ТЕС» м.Миколаївка – Коваленко Олександр– 050-650-20-02

4. «Локомотив» м.Слов`янськ – Малюта Борис – 0500227-68-74

5. ФК «Арбітр» м.Слов`янськ – Башкіров Дмитро – 099-956-70-46

1 ТУР

24 – 25 ЛИСТОПАДА

      Прим: Результат зустрічі:
1 «Локомотив»
(Лиман)
   «Святогірськ»      
2 «Авангард-ТЕС»   «Локомотив» (Слов`янськ)   5:8  
3. «Локомотив-2»(Лиман)   ФК «Арбітр»      


2 ТУР

1-2 ГРУДНЯ

      Прим: Результат зустрічі:
4. «Святогірськ»    «Авангард –ТЕС»   9:8  
5. ФК «Арбітр»   «Локомотив» (Лиман)   2:9  
6. «Локомотив» (Слов`янськ)    «Локомотив-2»(Лиман)      

3 ТУР
8- 9 ГРУДНЯ

      Прим: Результат зустрічі:
7  «Авангард –ТЕС»    ФК «Арбітр»   15:4  
8 «Локомотив» (Слов`янськ)    «Святогірськ»   8:2  
9. «Локомотив» (Лиман)   «Локомотив-2»(Лиман)      3:5  

4 ТУР

15-16 ГРУДНЯ

      Прим: Результат зустрічі:
10 ФК «Арбітр»    «Локомотив» (Слов`янськ)       
11. «Локомотив» (Лиман)   «Авангард –ТЕС»      
12. «Святогірськ»   «Локомотив-2» (Лиман)      

5 ТУР

22 – 23 ГРУДНЯ

      Прим: Результат зустрічі:
13  «Локомотив» (Слов`янськ)    «Локомотив» (Лиман)      
14. «Святогірськ»   ФК «Арбітр»        
15. «Авангард –ТЕС»   «Локомотив-2» (Лиман)      

Ігри проводяться по суботах і неділях     

ГРОМАДСЬКА СПІЛКА «АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»

84313, Донецька область, м. Краматорськ, пр-т. Миру, 6.
e-mail: gsafdo2017@gmail.com

Контактні номери: 0506823191,0662400204

ГРУПА «Б»

1. «Мікос» м.Костянтинівка-  Шутенко Павло – 066-923-89-26

2. «Конкорд» м.Дружківка – Кеворков Родіон – 095-418-86-69

3. «Алекс» – Олександрійський р-он – Шевченко Віталій – 095-361-80-33

4. «Вікторія» м.Краматорськ – Моісеєв Олександр – 050-263-40-94

5. «Авдіївка» м. Авдіївка – Кудрін Микита – 066-814-19-95

1 ТУР

24 – 25 ЛИСТОПАДА

      Прим: Результат зустрічі:
1 «Мікос»    «Конкорд»      
2 «Вікторія»   «Алекс»   11:3  

«Авдіївка» – ВИХІДНИЙ


2 ТУР

1-2 ГРУДНЯ

      Прим: Результат зустрічі:
3 «Конкорд»    «Вікторія»   5:7  
4 «Авдіївка»   «Мікос»   3:11  

«Алекс» – ВИХІДНИЙ

3 ТУР
8- 9 ГРУДНЯ

      Прим: Результат зустрічі:
5  «Вікторія»    «Авдіївка»   9:0  
6 «Алекс»   «Конкорд»   3:5  

«Мікос» – ВИХІДНИЙ

4 ТУР

15-16 ГРУДНЯ

      Прим: Результат зустрічі:
7 «Авдіївка»    «Алекс»      
8 «Мікос»   «Вікторія»      

«Конкорд» – ВИХІДНИЙ

5 ТУР

22 – 23 ГРУДНЯ

      Прим: Результат зустрічі:
7  «Алекс»    «Мікос»      
8 «Конкорд»   «Авдіївка»      

«Вікторія» – ВИХІДНИЙ

Ігрипроводяться по суботах і неділях      

ГРОМАДСЬКА СПІЛКА «АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»

84313, Донецька область, м. Краматорськ, пр-т. Миру, 6.
e-mail: gsafdo2017@gmail.com

Контактні номери: 0506823191, 0662400204